Hata ve Çözümleri

Knight Online You Must Verify Your Account Hatası ve Çözümü

Oyun içerisinde pazar kurarken veya trade atarken almış olduğunuz “You must verify your account on the game website in order to use the trade or merchant feature.” hatası ile ilgili çözüm yöntemlerini yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Knight Online oyununda pazar yapmak isteyen oyuncular, sıklıkla bu hata ile karşılaşabilmektedir. You Must Verify Your Account hatası neden olur?

Knight Online oyununda illegal programlar ile mücadele edilebilmesi için sms doğrulaması sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde illegal program kullanan kişilerin, çoklu hesap açmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Oyunun geçmiş dönemlerine bakıldığında, sistemin amacına uygun olarak işlediğini söylemek mümkündür.

You Must Verify Your Account Hatası Neden Olur?

You must verify your account on the game website in order to use the trade or merchant feature.” hatasının Türkçe karşılığı şu şekildedir: “Trade veya pazar özelliğini kullanabilmek için, internet sitemiz üzerinden hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.” Yani bu hatayı almanızın tek bir sebebi bulunmaktadır. Hesap doğrulaması yaptığınızda sorunu da kökten çözmüş olacaksınız.

Knight Online You Must Verify Your Account Hatası Nasıl Çözülür?

Knight Online oyununda aldığınız You must verify your account hatasının çözümü için ilk olarak NTTGame internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki adımları tek tek uygulayarak SMS doğrulaması yapabilirsiniz:

 • İlk olarak NTTGame internet sitesine girin. Yandaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. https://www.nttgame.com/knight
 • Sağ üstte bulunan “Giriş” butonuna tıklayarak, hesabınıza giriş yapın.
You must verify your account on the game website in order to use the trade or merchant feature.
 • Giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda “HESABIM” bölümünü görebilirsiniz, buraya tıklayın.
 • Ardından “GENEL BAKIŞ” kısmına tıklayın.
 • Yeni açılan sayfanın sol menüsünde “OYUN HİZMETLERİ” bölümüne ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayın.
Knight Online Hesap (SMS) Doğrulama
 • Ekranı aşağıya kaydırdığınızda SMS Doğrulama bölümünü görebilirsiniz. Buraya tıklayın.
 • Ardından cep telefon numaranızı girerek, hesabınızı doğrulayın.
 • SMS Doğrulama bölümünün hemen altında: Aktif +905xxxxx yazdığında, hesap doğrulama işlemi tamamlanmış olacaktır.

Knight Online hesap doğrulaması yaptığınızda oyun içerisinde rahat bir şekilde pazar kurabilir ve trade özelliğini kolayca kullanabilirsiniz. Knight Online üzerinde hesap doğrulaması yapmak için 5 Cash’e ihtiyacınız bulunmaktadır. Satılan Cash paketlerinde en düşük miktar ise 400 cash olarak karşımıza çıkar. Yani SMS doğrulaması yapabilmek için hesabınıza minimum 400 cash yükleme yapmanız gerekir.

Knight Online Cash Nasıl Yüklenir?

Knight online cash yüklemek için, öncelikle e-pin satış sitesinden CASH satın almanız gerekmektedir. Cash aldıktan sonra size ESN kodu iletilecektir. Daha sonra oyun içerisinden veya NTTGame internet sitesi üzerinden yükleme yapabilirsiniz. ESN kodu ile yükleme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Sol tarafta bulunan “NPOINT YÜKLEYİN” kısmına tıklayın.
 • Ardından ESN seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza 4 adet kutucuk çıkacaktır. Bu kutucuklara e-pin sitesinin size vermiş olduğu ESN kodunu girin.
 • Sağ tarafta bulunan “–>” işaretine tıklayarak cash yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

You must verify your account on the game website in order to use the trade or merchant feature hatası ile ilgili çözüm yöntemini detaylı şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Knight Online oyununda pazar yaparak para kazanmak istiyorsanız, Pazar SC tam size göre. Menicia’s Official List kullanarak, oyun içerisinde kurulmuş olan buy ve sell pazarlardaki fiyat listesine kolayca ulaşarak, piyasaya hakim olabilirsiniz. Bu konu hakkında yazmış olduğumuz makaleye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu