Nedir?Nasıl Yapılır?

Knight Online Pazar SC (Menicia’s Official List) Nedir? Nasıl Kullanılır?

Knight Online oyununda pazar sc olarak bilinen Menicia’s Official List, oyunu ticari amaçlı kullanan oyuncular için çok kullanışlı bir eşyadır. Bu yazımızda Pazar SC (Menicia’s Official List Coupon) Nedir? Kaç Cash? Nereden Alınır? Nasıl Kullanılır? Gibi sorulara detaylı şekilde cevap bulabilirsiniz.

Oyun içerisinde ticaret yapmak isteyen kullanıcılar Maradon, Luferson Castle, El morad Castle, Eslant gibi bölgelere pazar kurarlar. Pazar kurmak için gereken minimum level 35’tir. Oyuncular pazardan ihtiyacı olan eşyaları satın alabilirler. Böylece oyun içi ticaret gerçekleşmiş olur. Knight Online oyununda pazar yaparak karakterinin eşyalarını tamamlayan yani karakter dizen oyuncuları duymuş olabilirsiniz. Pazar, sabır işidir. Sadece Knight Online üzerinde pazar yaparak, evini geçindiren insanların bile olduğunu söylemek mümkündür.

Pazar SC (Menicia’s Official List Coupon) Nedir?

Menicia Official List Coupon (Pazar SC), oyun içerisinde buy veya sell için pazara konulan eşyaların listesini oluşturan bir araçtır. Pazar SC sayesinde tüm pazarı gezmek yerine, aramış olduğunuz eşyanın ismini yazdığınızda, pazara konulan tüm itemler listelenir. Böylece zamandan tasarruf edilerek, oyun içi ticaret başarısı yükselir.

Knight Online Pazar SC (Menicias Official List) Kaç Cash?

Pazar SC (Menicias Official List), Power UP Store üzerinden 360 cash ile alınmaktadır. Hesabınızda 360 cash olabilmesi için minimum 400 cash yüklemelisiniz.

Knight Online Pazar SC Nasıl Alınır?

Pazar SC almak için oyun hesabınızda yeterli cash bulunması gerekir. Yeterli cash bulunması durumunda Menicias Official List Coupon almak için aağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Oyuna bağlanarak Power UP Store’yi (PUS) açın.
Pazar SC (Menicia Official List Coupon) Nasıl Alınır?
 • Arama kısmına “menicia” yazarak “Search” kısmına tıklayın.
 • Arama sonuçları kısmında Menicias Official List Coupon (30 Days) isimli bir eşya çıkacaktır. Sağ tarafında bulunan “Buy” kısmına tıklayın.
 • Karşınıza çıkan onaylama penceresinden “Buy All” seçeneğine tıklayın.
 • Böylece Menicia Official List Coupon yani Pazar SC’yi satın alma işlemi tamamlanacaktır.

Menicias Official List Coupon satın alındıktan sonra kırdırılması gerekmektedir. Pazar SC nasıl kırdırılır? Detaylı şekilde sizlere sunmaya çalışacağız.

Pazar SC (Menicias Official List Coupon) Nereden Kırdırılır?

Pazar SC kırdırma işlemi Vendor [Kayra] isimli NPC’den yapılmaktadır. Pazar SC kırdırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Maradon bölgesinde Town atarak, merdivenlerden çıkın.
 • Sağ tarafa döndüğünüzde Vendor [Kayra] isimli NPC’yi göreceksiniz. Vendor [Kayra] isimli NPC; Maradon bölgesi 836,588 koordinatında bulunmaktadır.
Pazar SC Kırdırma
 • Vendor [Kayra] üstüne bir kez sol, bir kez sağ tık yapın.
Pazar SC Nereden Kırdırılır?
 • Açılan menüden “Exchanging items” kısmına tıklayın.
 • Ardından [Exchange][Menissiah’s Trade Paper] kısmına tıklayın.

Böylece Pazar SC Nereden Kırdırılır? Sorusuna yanıt vermiş olduk. Pazar SC Nasıl Kullanılır? Sorusuna da yanıt vererek konuyu toparlayalım.

Pazar SC (Menicias Official Coupon) Nasıl Kullanılır?

Pazar SC (Menicias Official Coupon) kırdırma işlemini tamamladıktan sonra çantamızda Menicia’s Official List isimli bir eşya oluşacaktır. Bu eşyayı kullanabilmek için skill bar dediğimiz kısma koymanız gerekmektedir.

 • Skill barda bulunan Menicia’s Official List’e tıklayın. Eğer 1. slota koyduysanız, aynı skill basar gibi 1’e basmanız yeterli olacaktır.

Pazar SC nasıl kullanılır? Sorusuna efektif bir cevap verebilmek için yukarıdaki resmi sizler için 1,2,3,4 şeklinde numaralandırdık. Hangi numaranın ne işe yaradığını detaylı şekilde inceleyelim:

 1. Numara olan bölümde kurulan pazarlar arasında, aramak istediğiniz item ismini yazın.
 2. Numara olan bölüm arama yapmaya yarar. 1 numaralı işlemi tamamladıktan sonra 2 numara olarak işaretlediğimiz “Search” kısmına basmanız gerekmektedir.
 3. Numara olan bölüm eşya fiyatlarını filtrelemeye yaramaktadır. Low to High, düşükten yükseğe anlamına gelirken High to Low ise yüksekten düşüğe anlamına gelmektedir. Bir eşya satın alacaksanız düşükten yükseğe olarak sıralayarak arama yapabilirsiniz. Buy pazar kuracaksanız yüksekten düşüğe kurarak, eşyaların en çok sizin pazarınıza atılmasını sağlayabilirsiniz.
 4. Numara olan kısımda sayfa değiştirmeye yaramaktadır. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi iron bow eşyasında sayfalarca arama sonucu çıktı. Pazar SC, sonuçları tek sayfaya sığdıramadığı için sayfalayarak karşımıza çıkarttı.

Bu yazımızda Pazar SC (Menicia’s Official List Coupon) Nedir? Knight Online Pazar SC (Menicias Official List) Kaç Cash? Knight Online Pazar SC Nasıl Alınır? Pazar SC (Menicias Official List Coupon) Nereden Kırdırılır? Pazar SC (Menicias Official Coupon) Nasıl Kullanılır? Gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Umarız işinize yarar bir yazı olmuştur. Knight Online hakkında yazmış olduğumuz diğer yazılara göz atmak için aşağıda bulunan bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu