Nedir?Nasıl Yapılır?

Knight Online VIP Vault Key Nedir? Nasıl Kullanılır?

Knight Online Vip Vault key nedir? Nasıl kullanılır? Gibi sorulara makalemiz içerisinde detaylı şekilde yanıt verdik. Ayrıca çok merak edilen Vip vault key mi, magic bag mi karşılaştırması yaparak aklınızdaki soru işaretlerini gidermeyi hedefliyoruz.

Knight Online Vip Vault Key Nedir?

Vip Vault Key, bankaya gitmeden eşya depolaması yapabileceğiniz 48 slotluk (karelik) bir depolama çeşididir. Tıpkı magic bag’de olduğu gibi birkaç tuşa basarak üstünüz dolduğunda veya potunuz bittiğinde Vip Vault key açarak çantanızdan bu bölüme veya bu bölümden çantanıza aktarma yapabilirsiniz.

Vip Vault Key Nasıl Kullanılır?

Oyun içerisinde çantanızda tam olarak 7×4 olmak üzere 28 slot bulunmaktadır. Çöp eşya farmı yapan veya PK atan oyuncular alternatif item, scroll, pot gibi gerekli eşyalar sebebiyle çantasında boş yer bulmakta zorlanabilir. Vip vault key kullanmak için öncelikle PUS’u açarak bu eşyayı satın almanız gerekmektedir.

Vip Vault Key Nasıl Kullanılır?
  • Oyun içerisinden PUS’u açın.
  • Arama kısmına vip yazarak enter’a basın.
  • Ardından buy diyerek 30 günlük VIP Vault Key eşyasını satın alın.
  • Inn hostes yani bankaya giderek Use [VIP Storage] seçeneğine tıklayın.
Vip Vault Key Nasıl Kırılır?
  • Çantanızda bulunan VIP Vault Key eşyasını yukarıda resimde gösterdiğimiz kısma sürükleyin.
  • Confirm işaretine tıklayın.

Vip Vault Key kırıldıktan sonra kullanımı oldukça basittir. Oyun içerisinde “I” tuşuna basarak Inventory bölümünü açın. Ardından aşağıdaki resimde de belirttiğimiz bölüme tıklayarak “Vip Storage”ye erişebilirsiniz.

Vip Vault Key

VIP Storage kısmına tıkladığınızda yanınızda taşıyabileceğiniz bankanız açılacaktır. Buraya 9999’ar tane mp ve hp pot depolamayı unutmayın.

Vip Key Süresi Bitince Ne Olur?

Vip Key süresi bitince eşyalarınız kaybolmaz veya eşyalarınızı bu kısımdan alabilmek için tekrar VIP key almanız gerekmez. VIP Key’deki eşyalarınıza banka üzerinden ulaşabilirsiniz. Bankayı açtıktan sonra USE VIP Storage kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

Vip Vault Key Kaç Cash?

PUS üzerinden 349 Cash karşılığında Vip Vault Key satın alabilirsiniz. Vip Vault Key kullanım süresi 30 gündür. Inventory bölümünden ulaşabileceğiniz Vip Storage kısmında kullanabileceğiniz 48 slotluk taşınabilir banka oluşturmak için kullanılır.

Vip Vault Key mi, Magic Bag mi?

Vip vault key mi magic bag mi karşılaştırması oldukça merak edilen bir konu. Bizde bu konuya açıklık getirmeye karar verdik.

KarşılaştırmaVip Vault KeyMagic Bag
Kaç cash?349 Cash89 Cash
(2 adet alınırsa 178 cash)
Ekstradan kaç slot sağlıyor?48 slot12 slot + 12 slot
Can’t stored item konuluyor mu?HayırEvet
Eşya koyulduğunda weight kısmında ağırlık azalıyor mu?EvetHayır
Vip Vault Key mi, Magic Bag mi?

Sonuç olarak:

  • Farm yapıyorsanız her ikisine de ihtiyacınız var çünkü monster stone düştüğünde magic bag’e atmak ve çantanızda yer açmak zorundasınız.
  • PK atıyorsanız Vip Vault Key oldukça pratik bir eşya olduğu için pot bitme, sc bitme gibi derdiniz ortadan kalkacaktır. Vip storage sayesinde CZ’nin ortasında bile bankanızı açabileceksiniz.

Tavsiyemiz:

Çok gerekli değilse magic bag almanızı öneriyoruz. Özellikle asas veya okçu iseniz zaten light feet ile her bölgeye kolayca koşarak gidebilirsiniz. Yinede çöp slot farmı için her ikisini de almanız şart diyebiliriz.

Vip Vault Key Nedir? Nasıl Kullanılır? Vip Key Süresi Bitince Ne Olur? Vip Vault Key mi Magic Bag mi gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Knight Online hakkında yazmış olduğumuz diğer yazılarımıza göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu