Nasıl Yapılır?

Valorant Satın Alma Geçmişinizi Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Valorant, Riot Games’in ürettiği ve çok sayıda kullanıcının keyifle oynadığı FPS oyunlarından biri. Bu oyunda kullanıcılar, silah kaplamaları, savaş bileti, spreyler, oyuncu kartları, ajan kontratlarını tamamlayacak yeni ajanlar gibi bir dizi ürünü oyunun resmi mağazasından alabiliyorlar. Bu yazımızda Valorant satın alma geçmişi nasıl görülür? Sorusuna yanıt vereceğiz..

Valorant Satın Alma Geçmişinize Nasıl Ulaşılır?

Fakat Valorant satın alma geçmişinizi kontrol etmek için oyun içi bir arayüz bulunmamakta. Bununla birlikte, bu bilgilere ulaşmanın oldukça basit bir yöntemi mevcut.

Valorant oyun içi tüm alışverişlerinizi görmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

 1. Bu bağlantıyı tıklayın ve “Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme” başlığını açın.
 2. Riot hesabınıza giriş yapın
 3. “Satın Alma Geçmişimi göster” düğmesine tıklayın

Bu adımları takip ederek, ilk satın almanızdan başlayarak tüm satın alma geçmişinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Valorant Satın Alma Geçmişinin Önemi ve Kontrolü

Kullanıcılar, Valorant resmi mağazasından bir ürün aldıktan sonra genellikle alışveriş geçmişini incelemek isterler. Ancak, oyun içerisinde doğrudan Valorant satın alma geçmişini kontrol etme seçeneği mevcut değildir. Fakat bu durum, ne kadar harcama yaptığınızı hızlıca belirlemenize engel değildir.

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme Adımları

Valorant satın alma geçmişinizi görmek için oyunun resmi web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. Oyun içinde satın aldığınız tüm ürünlere erişmek için yukarıda belirtilen bağlantıyı kullanın.
 2. Bağlantıyı tıkladıktan sonra oyunun resmi sitesi açılacaktır.
 3. Burada kullanıcı adınız ve şifrenizle Riot hesabınıza giriş yapın.
 4. Daha sonra “satın alma geçmişini göster” seçeneğine tıklayın.
 5. Karşınıza bugüne kadar satın aldığınız tüm ürünler çıkacaktır. Bu sayede satın aldığınız tüm ürünleri, ayrıca hesabınıza başka birinin giriş yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir yabancı alışveriş fark ettiğinizde hemen Riot Games destek ekibi ile iletişime geçmelisiniz. Valorant resmi sitesi dışında herhangi bir siteye Riot kullanıcı adınız veya şifreniz ile giriş yapmamalısınız. Aksi halde, hesabınız ve ödeme bilgileriniz başkalarının eline geçebilir.

Valorant Satın Alma Geçmişi ve Kullanımı

Satın alma geçmişinizi öğrenmek için en kolay yöntem, oyunun resmi web sitesine giriş yapmaktır. Oyun arayüzünde geçmiş alımlarınıza ulaşmanın bir yolu yoktur. Oyunun resmi sitesine giriş yaparak geçmişte satın aldığınız tüm ürünleri kolaylıkla görebilirsiniz.

esmi mağazadan satın aldığınız ürünlerin yanı sıra, Valorant puanlarınızla yaptığınız tüm satın alımları da görebilirsiniz. Çok eski satın alımlar için para iadesi yapılmamaktadır. Satın alma geçmişi sayesinde aşağıdaki işlemleri kolayca bulabilirsiniz:

 1. Satın aldığınız tüm ürünler (tarih, gün ve saat olarak),
 2. Kullandığınız ödeme yöntemlerini,
 3. Ödeme bilgilerinizin kaydedilip kaydedilmediğini,
 4. Yaptığınız ürün iadelerini,
 5. Hesabınıza sizden başka birinin giriş yapıp yapmadığını.

Bu şekilde, Valorant satın alma geçmişinizin kontrolü ve yönetimi oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Valorant hakkında yazmış olduğumuz diğer makaleler için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu