Nasıl Yapılır?

Pubg En Son Oynadıklarım Silme, Gizleme Nasıl Yapılır?

Pubg en son oynadıklarım silme işlemleri konusu her oyuncunun dikkat etmesi gereken bir detaydır. Sürekli olarak oyunda bulunan kişiler gün içerisinde birçok farklı oyun içerisine katılabilmektedir. Pubg oyununda en son oynadıklarım gizleme işlemi yaparak, son oyunlarınızı kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.

Pubg en son oynadıklarım gizleme işlemi aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır. Bu işlemleri yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu işlemlerden sonra Pubg maç geçmişi kapatma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Pubg En Son Oynadıklarım Silme, Gizleme Nasıl Yapılır?

Pubg en son oynadıklarım silme, gizleme işlemini geçmiş maçlarınızı kimsenin görmesini istiyorsanız yapabilirsiniz. İşlem kolay şekilde yapılmaktadır. Ancak acemi olan oyuncular genelde bu tarz detaylar hakkında yeterli bilgiye sahip olamamaktadır. Pubg en son oynadıklarım silme, gizleme işlemleri sırasında şu detaylara dikkat etmeniz gerekir:

  • Son oynadıklarımı silme işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak oyuna giriş yapmanız gerekir.
PUBG en son oynadıklarım silme
  • Oyun içerisinde sağ altta olan yukarı ok bölümüne tıklanır.
PUBG En Son Oynadıklarım Gizleme
  • Daha sonra “Ayarlar” sekmesine tıklamanız istenir. Bu işlemleri yaptığınızda oyun içi ayarları, ekrandan görmeniz mümkün olacaktır.
  • Maçları gizlemek için sağ menüden “Gizlilik ve Sosyal” sekmesine girmeniz gerekir.
  • Buradan Bağlantılar bölümü altında bulunmaktadır.
  • Bu bölümde bulunan “Sonuçları herkesin görmesine izin ver” seçeneğini “Kapat” olarak değiştirmeniz gerekir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra oyundaki son oynanan maçları kolayca silmek mümkün olmaktadır. Kolay bir şekilde gizleme işlemleri yaparak, geçmiş maçları gizleme imkanına sahip olacaksınız.

Pubg Son Oynadıklarım Neden Silinmelidir?

Pubg Mobile oyunu oldukça ilgi çeken oyunlar arasındadır. Bir adaya uçak ile bırakılan 100 kişinin hayatta kalma ve oyun kazanma mücadelesini en iyi şekilde yansıtan bir oyundur. Ancak oyunda kişiler uygun standartlarda cihazlar kullanmalıdır. Sistem gereksinimlerini tam olarak karşılayan cihazlar kullandığınızda oyunda yavaşlama meydana gelmez. Aksine daha rahat bir şekilde oyuna adapte olabilirsiniz. Cihazları yavaşlatan en önemli durumlardan birisi de sürekli olarak oyun verilerinin cihazlarda birikmesidir.

Pubg en son oynadıklarım silme oyun sırasında yapılması gereken işlemlerden biridir. Bu işlemi yaparak cihaz geçmişinden oynananları silerek, Pubg maç geçmişi kapatma işlemini tamamlamış olursunuz. Bu cihazın daha güvenli koşullar altında çalışılmasına imkan tanıdığı gibi daha yüksek bir performans ile çalışmasına imkan tanır. Özellikle oyunu yavaşlayan kişiler son oynananları sildiklerinde daha hızlı bir şekilde oyunu yönetme şansı bulabilirler. Belirli periyotlarda mutlaka son oynanan maçların temizlenmesi bu nedenle gereklidir.

Oyunda son oynanan maçları yine oyuna girerek silebilirsiniz. Oyuna giriş yaparken de mutlaka kullanıcı adı ve şifre kullanmalısınız. Belirtilen adımları takip ederek kolay bir şekilde oyundaki son oynanan maçları silme imkanı bulabilirsiniz. Pubg maç geçmişi kapatma işlemi hakkında tüm sorularınızı yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Pubg hakkındaki diğer içeriklerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Pubg Mobile Geçmiş Takımları Silme Nasıl Yapılır?

Pubg mobile geçmiş takımları silme işlemi için öncelikle oyuna giriş yapmanız gerekir. Oyuna giriş yaptıktan sonra ekranın sağ altında bulunan yukarı ok simgesine tıklayın. Buradan Ayarlar bölümüne giriş yapın. Ekranı biraz aşağıya kaydırdığınızda sağ menüde “Gizlilik ve Sosyal” seçeneğini göreceksiniz, buraya tıklayın. Ekranı tekrar aşağıya kaydırarak; “Bağlantılar” bölümünün hemen altında bulunan “Sonuçları herkesin görmesine izin ver” seçeneğini “Kapat” olarak işaretleyin. Böylece Pubg mobile geçmiş takımları silme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu