Nasıl Yapılır?Nedir?

Knight Online Teleport Scroll Nedir? Nasıl Kullanılır? (TP SC)

Knight Online Teleport Scroll aynı zamanda TP SC olarak bilinmektedir. Teleport Scroll nedir? Nasıl alınır? TP SC Nasıl Kullanılır? Kaç Cash? Gibi sorulara yazımız içerisinde detaylı olarak yanıt vermeye çalıştık. TP SC almak için oyun hesabınızda minimum 400 cash yüklemek zorundasınız.

Knight Online Teleport Scroll Nedir?

Teleport Scroll, oyun içerisinde bazı haritalarda arkadaşlarınızın veya clan üyelerinin yanına doğrudan ışınlanabileceğiniz bir parşömendir. Bu parşömen Colony Zone yani Ronark Land, Ardream gibi haritalarda kullanılamamaktadır. Genellikle Mage’nin bulunmadığı partylerde ve haftalık savaş gibi etkinliklerde; arkadaş veya clan üyelerinin olduğu koordinata ışınlanmak için kullanılmaktadır.

Knight Online TP SC Nasıl Alınır?

Tp sc yani Teleport Scroll, Power Up Store’den 99 Cash karşılığında alınır. Power Up Store’de ismi Teleportation Item olarak geçmektedir. Diğer PUS eşyaları gibi 72 saat sonra trade edilebilir ve pazara konulabilir.

Teleportation Item yani TP SC Nasıl Alınır? Sorusuna yanıt bulmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Oyun hesabınızda minimum 99 Cash yani NPoints olduğundan emin olun.
  • Oyuna bağlanarak, Power Up Store’ye [PUS] giriş yapın.
  • Arama bölümüne “Teleportation Item” yazın.
  • Search bölümüne tıklayın.
  • Ardından karşınıza çıkan arama sonuçlarında “Teleportation Item” eşyasını göreceksiniz, sağ tarafında bulunan “Buy” seçeneğine tıklayın.

Böylece TP SC eşyasını satın almış oldunuz. Şimdi TP SC Nasıl Kullanılır? Sorusuna yanıt verelim.

TP SC Nasıl Kullanılır?

TP SC satın aldıktan sonra kullanabilmek için aynı bir skill gibi, Skill bar’a sürüklemeniz gerekmektedir. TP SC nasıl kullanılır? Sorusuna resimli şekilde yanıt vermek istedik.

  • PUS üzerinden Teleportation Item eşyasını satın alın.
  • Satın alma işleminden sonra çantanıza 1 paket yani 50 adet TP SC gelecektir.
  • Bu Scroll’u Skill bar üzerine sürükleyin. Sağ tıklayarak veya sürükleyerek Skill bar’a yerleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Daha sonra klavyeden “U” tuşuna basın. Teleport olmak istediğiniz arkadaşınızın arkadaş listenizde veya aynı klanda olması gerekmektedir. Arkadaş listenize eklemek için kişi üzerine target aldıktan sonra “Register” kısmına tıklamanız yeterlidir.
  • Arkadaşınızı hedef aldıktan sonra Skill Bar üzerinde bulunan Teleportation İtem’e tıklayın.

Böylece arkadaşınızın yanına ışınlanmış olacaksınız.

TP SC Kaç Cash?

TP SC yani Teleportation İtem isimli eşya Power Up Store üzerinde 99 cash fiyat ile satılmaktadır.

Knight Online Tp SC Kaç Adet?

99 cash karşılığında almış olduğunuz 1 paket Teleport Scroll içerisinde 50 adet bulunmaktadır.

Knight Online Teleportation İtem Nedir?

Teleportation İtem arkadaşlarınızın üzerine kolayca ışınlanabilmenizi sağlayan bir eşyadır. Daha bilinen adıyla Teleport Scroll (TP SC) ve Teleportation İtem aynı eşyadır.

Bu yazımızda Knight Online Teleportation İtem Nedir? Nasıl Kullanılır? Kaç Cash? TP SC Kaç Adet? Gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Aklınızda oluşan her türlü sorunu yorumlar kısmından bize ileterek, detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Knight Online hakkında yazmış olduğumuz diğer içeriklere göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu