Nedir?

Knight Online Taksi Nedir? Taksi Ban Sebebi Mi?

Knight Online taksi nedir? Taksi ban sebebi mi? Gibi sorular oyun içerisinde exp kasmak isteyen oyuncuların sıklıkla araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda Knight Online Taksi hakkında detaylı şekilde konuşarak artıları ve eksileri hakkında tartışacağız.

Knight Online oyununda 83 level olabilmek için oyuncuların yoğun çaba sarfetmesi gerekiyor. Knight Online oyuncuları level kasabilmek için exp veya plat premium, genie, genie hammer, mana potion gibi eşyalar satın almak zorunda. Ayrıca oyuncular level yani exp kasarken sıklıkla char yatması, pot bitmesi, oyundan düşmesi gibi sinir bozucu durumlar ile karşı karşıya gelmekteler.

Knight Online Taksi Nedir?

Knight online taksi, belirli ücret karşılığında girebildiğiniz bir exp partisidir. Taksiyi kuran kişi genellikle bilgisayar başında olduğundan dc olma gibi durumlarda size WhatsApp üzerinden bilgi aktarır. Bu sayede exp kaybınız minimuma düşecektir. Taksi partilerde 4 karakter 1 oyuncuya aittir, diğer 4 oyuncunun partide kalabilmesi için ücret ödemesi gerekir.

Exp kasarken her 20 saat için 1 paket Genie almanız gerekmektedir. Eğer karakteriniz priest değilse 1 gün içerisinde yaklaşık olarak 1 paket Genie Hammer harcayabilirsiniz. 1 paket genie + 1 paket genie hammer’a ödeyeceğiniz ücretin üzerine 10 – 15 m gibi bir ücret ödeyerek taksilere katılabilirsiniz. Taksiye girdikten sonra herhangi bir şekilde saldırı yapmanız, heal, db veya buff gerekmez.

Knight Online Paramun Taksi

Oyun içerisinde en çok taksi kurulan yer Eslant olarak gözlemlenmektedir. Knight Online paramun taksi ise bu ticaretin en çok döndüğü slottur. Eğer şansınız var ise taksi için ödediğiniz ücretin %20 – %50 oranını geri alırsınız. Çünkü paramun slotu sıklıkla Monster Stone, Raptor, BUS ve BES gibi değerli eşyalar atabilmektedir. Ayrıca 24 saatlik süreçte 3-4 m kadar nakit coin toplanmaktadır. Paramun droplarını incelemek için Knight Online Mob Levelleri ve Mob Dropları başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki Knight Online slotları kesinlikle kişiye veya kişilere ait değildir. Yani siz taksiye girdiğiniz anda slotunuza ks atacak bir partide gelebilir.

Knight Online paramun taksi bulabileceğiniz sunucular genellikle yeni sunuculardır. Eski sunucularda çok fazla karakter bulunduğu için genellikle taksi sahipleri yeni sunucularda bulunmaktadır.

Knight Online Paramun Taksi Hızlı Level Kasma Taktiği

Knight Online paramun taksi için anlaştınız ve hızlı level kasmak istiyorsanız oyun içerisinde bulunan Teleport Scroll eşyası tam size göre. Eslant town’dan seri paramun görevini alarak hızlıca seri görevi tamamlayabilirsiniz. Daha önce Teleport scroll kullanımı için hazırlamış olduğumuz yazıya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

Knight Online Taksi Ban Sebebi Mi?

Knight Online taksi ban sebebi mi? Sorusu taksiye girmek isteyen oyuncuların çekinerek araştırma yaptığı bir konudur. Taksi ban sebebi değildir fakat girdiğiniz partide illegal program yani koxp kullanan kişiler var ise aynı partide olduğunuz için sizde ban yiyebilirsiniz veya hapse atılabilirsiniz.

Yani katıldığınız taksi partisinde bulunan oyuncuların normalden daha hızlı saldırı yaptığını, Genie hammer yerine otomatik olarak town atıp rpr yaptığını gördüyseniz hemen partiden çıkmalısınız. Uğraştan kaçmaya çalışırken, kolay exp uğruna daha fazla masraf yapmayı hiç bir oyuncu istemez.

Ek olarak taksi hakkında NTTGAME forum sitesinde bulunan aşağıdaki başlığı inceleyebilirsiniz:

Sonuç

Knight online taksi, oyun içerisinde bir meslek haline gelmiş diyebiliriz. Eğer taksiye girmeyi düşünüyorsanız parti sahibinden mutlaka teyit isteyin. Teyitleri şu şekilde isteyebilirsiniz: Kaç adet bilgisayarın var? Düzenli olarak Genie, Genie hammer alımı yapıyor musun? Karakterlerin cash yüklenme tarihlerini atabilir misin?

Sonuç olarak Knight online taksi ile level kasma süreci uzun ve yorucu bir süreçtir. 60 levelden 83 levele kasmak için uzun süre takside kalmanız gerekir. Exp veya plat premium masrafı ve taksi masrafı aylık olarak hesaplandığında oldukça tuzlu bir miktar çıkmaktadır. 2 defa taksi ile 83’e kasmış bir oyuncu olarak, eğer oyuna tekrar başlasam; taksi partiye girmek yerine Cypher Ring alarak zamandan tasarruf ederim.

Knight Online Taksi mantıklı mı? Taksi nedir? Ban sebebi mi? Gibi sorulara yanıt vermeye çalıştığımız yazının sonuna geldik. Oyunu yüklerken sıklıkla karşılaşılan hataların çözümlerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz:

Yazımızı okuduktan sonra taksiye girmeye karar verdiyseniz, deneyimlerini bize yorumlar kısmından iletmeyi unutmayın! İyi oyunlar dileriz.

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu