Nasıl Yapılır?

Forza Horizon 4 Lego’dan Çıkma Tuşu Hangisi?

Forza Horizon 4 Lego’dan çıkma tuşunu bularak oyunda yer alan çok önemli bir sorunu çözebilirsiniz. Ultimate Edition sürümünde yer alan sahnelerden birisi olan Lego 4 evreni birçok oyuncu tarafından sevilerek oynansa da bölümden çıkış konusu adeta büyük bir sorun olur. Oyunda herhangi bir çıkış yeri bulunmayan alanda oyuncular çıkışı bulamadıkları durumda, oyuna her yeni girişte oyun Lego haritasından başlar. Severek oynadığınız Forza Horizon Ultimate Edition versiyonunda yer alan Lego evreninden hangi tuşa basarak çıkabileceğinizi öğrenmek için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Lego’dan Çıkma Tuşu

Forza Horizon 4 Lego’dan çıkma konusunda oyun içerisinde herhangi bir bilgi yer almaz. Oyuncular oyun içerisinde haritalar arasından geçiş yaparak çeşitli adımlar sonucunda bu evrenden çıkabilir. Ultimate Edition sürümünün en yeni sahnelerinden birisi olan Lego Evreninden nasıl çıkılabileceğini öğrendikten sonra istediğiniz zaman bu haritaya girip çıkabilir ve oyunda dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Lego’dan çıkma tuşu hangisi sorusuna yanıt arıyorsanız cevap klavyenizde yer alan ESC tuşudur. Normal koşullarda da basıldığında bulunulan ekrandan çıkma yetkisine sahip olan tuş oyunda Lego Evreni’nden çıkabilmenizin yolunu açar.

Forza Horizon’dan Nasıl Çıkılır?

Forza Horizon’dan çıkmak için ESC tuşuna bastıktan sonra diğer adımları takip etmek gerekir. Windows 10 bilgisayarlarda oynanabilen Forza Horizon 4 Lego Evreninden çıkmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir;

  • ESC tuşuna basın.
  • Lego Hız şampiyonları bölümünü açın.
  • Açılan ekrandan Büyük Britanya’ya Seyahat Etme seçeneklerini tıklayın.
  • Açılan küçük soru ekranına Evet şeklinde yanıt verip ilerleyin.

Adımları takip ettikten sonra oyun Lego Evreni ekranından çıkmış olacaktır. Lego oyun alanından çıktıktan sonra bir sonraki girişinizde oyun normal ana ekran üzerinden açılır. Lego ekranına geçmek istediğinizde eklentiler ve geliştirmeler bölümünden alan tercihinizi yaparak giriş yapabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Lego Evreni Nedir?

Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions olarak adlandırılan oyun alanı, Ultimate Edition geliştirmesinde yer alan ek sahnelerden bir tanesidir. Lego Vadisi olarak da tanımlanan bu özel alan yarışmacılara hem yarışma hem de alanda zaman geçirme fırsatı sunar. Lego Evreninde oyuncular;

  • Kendi tuğla koleksiyonlarını bir araya getirerek birleştirebilir.
  • Oyun içerisinde bulunan McLaren Senna, 1967 Mini Cooper S ve Ferrari gibi birçok farklı modelde aracı kullanabilir.
  • Sahip olunan araçların çekilebilmesi için gerekli olan Yapı Ustasının Evi inşasını tamamlayabilir.
  • Hepsi birbirinden eğlenceli Lego görevlerini tamamlayarak Lego tuğlalarına sahip olabilir.
  • Oyun içerisinde yer alan gizli bonus küplerini toplayabilir ve her 500 puan karşılığında 31 başarı elde edebilir.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition oyunun en sevilen eklentilerinden birisi olan Lego Vadisi, ücretlidir. Oyuncular ücretli olarak bir kez paketi atın aldıktan sonra oyun içerisindeki diğer bütün alanlarda ücretsiz olarak yer alabilir. Forza Horizon 4 hakkında yazmış olduğumuz diğer içeriklere göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu