Nasıl Yapılır?

Forza Horizon 4 Radyo Kapatma (Nasıl Yapılır?)

Forza Horizon 4 radyo kapatma oyuna ilgi duyan kişilerin araştırdığı konulardandır. Microsoft tarafından üretilen oyunlardan biri olan Forza Horizon son derece sevilen oyunlardandır. Bu oyunda radyo kanalını kapatmak ya da nasıl değiştirilmesi gerektiğini bilmek oyundan keyif almanızı sağlayan bir unsurdur. Son dönemde çok fazla kişinin tercih ettiği oyun içerisinde birçok farklı özellik bulunmaktadır. Özellikle oyun deneyiminin yüksek olması için oyunculara oyun sırasında radyo avantajı da sağlanmaktadır.

Forza Horizon 4 oyunu dünya genelinde en çok tercih edilen araba yarışı oyunları arasında yer alır. Oyuncular Horizon Festivali düzenleyicisi olarak bu oyunda yerlerini alırlar. İngiltere’nin farklı bölgelerinde yarışmalara katılan oyuncular çoklu oyuncu modlarını kullanabilirler. Güncelleme ve etkinliklerle güncellenen bu oyuna birçok ülkeden insan katılabilmektedir. Araç türleri oldukça farklıdır ve birçok farklı yarış modu vardır. Oyuncular benzersiz bir yarış deneyimini bu oyunda yaşama imkanı elde edebilirler. Forza Horizon 4 radyo kapatma da oyun içerisinde oyuncuların tercih ettiği konular arasındadır.

Forza Horizon 4 Radyo Kapatma Nasıl Yapılır?

Araba yarışı oynarken aynı zamanda sizlere sunulan radyo dinleme imkanı hemen her oyunda karşılaşılabilecek bir seçenek değildir. Böyle durumlarda dilerseniz bu radyo kapatmayı da tercih edebilirsiniz. Oyundaki radyoyu kapatmak için ise şu adımları takip etmeniz gerekir:

  • İlk olarak oyuna giriş yapmalısınız.
  • Buradan menü kısmına giriş yapmalısınız.
  • Daha sonra ayarlar kısmına giriş yapmanız gerekir.
  • Buradan ses ayarları kısmına giriş işlemi yapılmalıdır.
  • Müzik seçeneğini bularak bunu kapatmalısınız.

Oyuncular oyun sırasında müziği geçici süre olarak da durdurabilirler. Oyun ekranında bulunan menü kısmına giderek Müzik kısmına tıklarsanız geçici olarak oyunda müzik sesini kapatma imkanı bulabilirsiniz. Eğer müziği yeniden dinlemeye başlamak isterseniz yine Müzik kısmına tekrar tıklamanız gerekir. Her oyuncu oyun sırasında müzik dinlemek istemeyebilir. Bu da oyunda oyunculara sunulan avantajlardan biridir. Radyoyu dilerseniz tamamen kapatabilir dilerseniz anlık olarak kapatma imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Radyo Nedir?

Forza Horizon 4 oyunculara birçok oyun avantajları sunmaktadır. Dijital radyo ve müzik imkanları sunan oyun aynı zamanda oyuncuların kendi müzik tercihlerine göre oyun içerisinde müzik dinleme imkanı da sunmaktadır. Sürüş deneyimi yaşarken aynı zamanda oldukça eğlenceli müzikler dinleme imkanı da sunan bir oyun özelliğidir.

Oyun içerisinde birçok farklı dijital radyo kanalları bulunur. Oyuncular da kendi stil ve tarzlarına göre farklı türde müzikler dinleme imkanı elde edebilirler. Ancak bazı oyuncular sürüş deneyimi yaşarken radyo dinlemek istemeyebilir. Böyle durumlarda radyoyu kapatma imkanı da bulunmaktadır. Oyuncular Forza Horizon 4 radyo kapatma alternatifini de kullanabilmektedir. Özellikle arkadaş ortamlarında sohbet ederek yarış yapmayı seviyorsanız müzik konuşma seslerine engel olabilir. Ses kalabalığı ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız böyle durumlarda oyundaki dijital radyoyu tamamen kapatarak oyuna devam edebilirsiniz.

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu