Nasıl Yapılır?

Clash Royale 3. Arena Destesi – En İyi 3. Arena Desteleri

Clash Royale 3. Arena Destesi oluşturmanın en iyi yolu nedir? İdeal Meta Deste hangi özelliklere sahip olmalıdır? Clash Royale 3. Arena için en iyi deste listesi için doğru yerdesiniz. Artık savaşlarda yenilmek yok. Clash Royale Arena Mücadelesi süregeliyor, dolayısıyla zirveye ulaşmak için farklı arena eldivenlerinin üstesinden gelmek zorundasınız. Yolculuğunuz boyunca, mevcut kart havuzuna göre farklı destelerle oynama imkanınız olacak. Arena 3 için en iyi deste seçeneklerini merak ediyorsanız, işte tüm cevaplar bu kılavuzda!

“Clash Royale 3. Arena Destesi”: İdeal Seçimler

Arena 3, başka bir arenadan çok farklı değil, ancak Mega Minion, karşılaştığınız çeşitli desteler arasında bir seçenek olarak beliriyor. Sunulan desteler arasındaki eşitlik farkı çok azdır, bu yüzden size en uygun geleni seçmekte özgürsünüz! Talep olması durumunda, bu mücadeleyi tamamlamanızın ardından Arena 4’teki en iyi desteleri kontrol etmeniz için bir gönderi paylaşacağız!

Clash Royale 3. Arena Destesi: En İyi Kart Kombinasyonları

  1. Deste: Dev ve Mega Minyon Destesi Clash Royale 3. Arena için en etkili destelerden biri şu kartlardan oluşur; Okçu, Ateş Topu, Dev, Goblin Kafesi, Mega Minyon, Mini PEKKA, Silahşör ve İskelet.
  2. Deste: Bebek Ejderha ve Goblin Fıçı Destesi Bir diğer efektif seçenek ise çoğu dev destesinden biraz daha farklı olan bu destedir. Bu destede Bebek Ejderha, Barbar Fıçısı, Ateş Topu, Goblin Fıçı, Mini PEKKA, Silahşör, İskelet Ordusu ve Valkyrie bulunmaktadır.
  3. Deste: Dev ve Valkyrie Destesi Bir önceki desteyle benzer özelliklere sahip olan bu deste ise farklı birkaç kartı içeriyor. Bu desteyi uygulamak için Okçu, Dev, Mega Minyon, Mini PEKKA, Silahşör, İskelet Ordusu, Mezar Taşı ve Valkyrie’yi kullanmanız gerekiyor!

Sorularınız olursa, “yorumlar” bölümünde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Clash Royale 3. Arena Destesi ile ilgili sorularınıza burada cevap veriyoruz. Sosyal medya adreslerimiz üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca, Clash of Clans Bültenimizi incelemek için de zaman ayırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu