Nasıl Yapılır?

FM 24 Türkiye Ligi Yabancı Sınırı Kaldırma Hilesi

FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması Nedir?

Football Manager 2024 çıkışının ardından, birçok oyuncu Türkiye liglerinde kariyer yaparken karşılaştıkları yabancı oyuncu sınırını kaldırma ihtiyacı hissetmektedir. İşte bu ihtiyacı karşılayan FM 2024 yabancı sınırı kaldırma yaması, Türkiye liglerindeki kariyerinizi özgürce yönetmenizi sağlar. Bu yama, Sortitoutsi sitesinde atknsvndk tarafından geliştirilmiştir ve FM 2024’te yabancı sınırlaması olmadan kariyer yapmanıza imkan tanır. Ayrıca, bu yama 3.Lig ve Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarını da içermektedir.

FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yamasını İndirmek İçin Tıklayınız

FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması Kurulumu

FM 2024 yabancı sınırı kaldırma yamasını kurmak oldukça basittir. İşte adım adım kurulum rehberi:

  1. İndirdiğiniz fmf dosyasını C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2024\editor data klasörü içerisine kopyalayınız. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2024\editor data)
  2. Eğer Football Manager 2024 klasörü içerisinde editör data klasörü yoksa, bu klasörü kendiniz oluşturun.
  3. Football Manager 2024’e giriş yapın ve yeni bir kariyer açın. Kariyer açtığınızda veritabanı seçim ekranında Editör Data dosyalarından eklemiş olduğumuz yamayı seçin.
  4. Yabancı sınırı olmadan kariyerinize başlayın. Artık istediğiniz kadar yabancı oyuncuyu ilk 11’de oynatabilirsiniz.

FM 2024 Türkiye Ligi Yabancı Kuralı Kaldırma Yaması

Football Manager 2024 oyununda, gerçek dünyadaki futbol kuralları oyuna da yansır. Bu kurallardan biri de yabancı oyuncu oynatma sınırıdır. FM 2024 Türkiye Ligi yabancı kuralı kaldırma yaması sayesinde bu sınırlamayı ortadan kaldırabilirsiniz.

FM 2024 Türkiye Ligi Yabancı Kuralı Kaldırma Yaması Kurulumu

FM 2024 Türkiye Ligi yabancı kuralı kaldırma yama paketini kurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. İlk olarak bilgisayarınıza indirdiğiniz yama paketini masaüstüne veya istediğiniz bir yere çıkarın.
  2. Yama paketini “Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2024/editor data” klasörünün içerisine sürükleyin. Eğer “editor data” isimli klasör sizde görünmüyor ise kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  3. FM 2024 Türkiye Ligi yabancı kuralı kaldırma yama paketini oyun içerisinde uygulayabilmek için yeni bir kariyer başlatın.
  4. Yeni kariyer başlatma penceresinin sağ üstünde bulunan “Veri Tabanı” menüsüne tıklayın ve kullanmak istediğiniz yama paketini seçin.

Tüm bu adımları takip ettikten sonra artık yabancı oyuncu kuralı olmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması Ban Sebebi Mi?

Football Manager 2024 oyunu için hazırlanan yama paketleri oyuncular tarafından geliştirilmektedir. Bu yama paketleri kullanmanızda herhangi bir ban sebebi oluşturmaz. Ancak, yama paketlerini indirip kullanmadan önce mutlaka virüs taraması yapmanızı öneririz. Bu şekilde Steam hesabınızı ve kişisel verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Yama paketleri, oyun içi ayarları değiştirdiği için mevcut ilerlemenizin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle, yama paketi kurmadan önce oyun ilerlemenizi yedeklemeniz önemlidir. İlerlemenizi yedeklemek için oyunu Steam üzerinden yedekleyebilir veya “Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2024” dosya yolunu izleyerek verilerinizi farklı bir ortama aktarabilirsiniz.

Yama paketleri oyunun performansını etkiler mi?

Yama paketleri oyunun performansını genellikle etkilemez. Ancak, yama paketlerini indirirken güvenilir kaynaklardan indirmeniz ve virüs taraması yapmanız önemlidir.

Yabancı sınırı kaldırma yaması hangi ligleri etkiler?

FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması, Türkiye liglerini etkiler ve yabancı oyuncu sınırlamasını kaldırır.

Yama paketi kurulumunda sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Yama paketi kurulumu sırasında sorun yaşarsanız, yorumlar kısmından bizlere ulaşarak destek isteyebilirsiniz.

Yabancı sınırı kaldırma yamasını kullandıktan sonra oyunum bozulur mu?

Yabancı sınırı kaldırma yamasını kullanmak oyununuzu bozmaz. Ancak, yama paketlerinin ilerlemenizi etkileyebileceğini unutmayın, bu nedenle ilerlemenizi yedeklemek önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu