Nedir?Nasıl Yapılır?

Minecraft Kalkana Basılan Büyüler Nelerdir?

Minecraft kalkana basılan büyüler oyuncuların mutlaka bilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Onun içerisinde kalkan savunma gücünü artıran en önemli oyun büyülemelerinden biridir. Birçok farklı malzemeye ihtiyacınızın olduğu Minecraft oyununda özellikle kalkan kılıç ve zırh gibi eşyaları temin etmek oldukça önemlidir. Ancak oyun içerisinde bu itemlere tek başına sahip olmak yeterli değildir. Böyle durumlarda oyuncuların mutlaka itemlerini daha zengin hale nasıl getirmeleri gerektiğini bilmeleri gerekir.

Her oyun bitimine yapılabilecek farklı büyü türleri bulunmaktadır. Böyle durumlarda Minecraft kalkana basılan büyüler konusunda araştırma yaptığınızda oldukça güçlü ve savunma değeri yüksek büyü çeşitlerinden bahsetmek mümkün olabilir. Minecraft oyunu içerisinde yüksek başarı elde etmek istiyorsanız üyeleri eksiksiz olarak yapmalı ve oyun içerisindeki savunma gücünüzü daha da yüksek hale getirmelisiniz.

Ancak bunun için gerekli birtakım malzemeler bulunmaktadır. Minecraft kalkana büyüler yapılabilmek için öncelikle duyuru kitap örf ve bir tane kalkana ihtiyacınız vardır. Bu malzemeleri topladıktan sonra kalkanınızı çok daha iyi standartlara getirme imkânı bulabilirsiniz.

Minecraft Kalkan Büyüleri Neler?

Minecraft son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilen oyun türlerinden biridir. Ancak bu oyunda Her oyuncunun daha iyi standartlarda gelişebilmesi için bilmesi gereken bir takım önemli detaylar vardır. Bunlardan birisi de oyun için büyü çeşitleridir. Minecraft kalkana basılan büyüler oyuncuların savunmalarını daha iyi duruma getirebilmeleri için son derece önemli konulardan biridir. Oyun içerisinde eğer kalkanınızı daha güçlü hale getirmek ve savunmanızı yükseltmek istiyorsanız şu büyüleri bakmanız gerekebilir:

  • Yok olmanın laneti en önemli büyü türüdür. Oyuncular bu kullandıklarında eğer oyun içerisinde ölürlerse oyundaki Eşyası da kaybolur.
  • Bir diğer kalkan onarım büyüsüdür. Eğer savaş sırasında veya mücadele esnasında kalkanı zarar görmüşse kalkanı onarmak için bu büyüye ihtiyaç duyulur.
  • Kırılmaz büyüsü ise kalkanın dayanıklılığını artıran bir büyüdür. Savaş esnasında ve mücadelelerde aldığınız darbeler karşısında kalkanınız daha korunaklı olacaktır.

Bu üç büyü oyun içerisinde kalkan için kullanılmaktadır. Farklı itemlerde büyü kullanmak istiyorsanız o itemin kendi büyülerini tercih etmelisiniz. Her bir bölümünün kalkan üzerinde son derece önemli etkileri vardır. Özellikle kırılmaz ki büyüsü oyuncu için büyük öneme sahip büyük türlerinden biridir.

Minecraft’ta Kalkan Büyüleme Nasıl Yapılır?

Minecraft oyununda kalkana basılan büyüler hakkında araştırma yaptığınızda bu büyülerin nasıl yapıldığını da bilmeniz gerekir. Öncelikle belli başlı malzemelere ihtiyacınız bulunmaktadır. Şu şekilde büyüleme işlemi yapılabilir:

  • En önemli malzemelerden birisi ise örs kullanımıdır. Örsü kullanabileceğiniz bir öyle durumuna getirebilmek için mutlaka yolculuğuna eklemeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.
  • Daha sonraki işlemde ise örsü koyacağınız yere artı işaretini yönlendirmeli ve örsü kullanmak için de bu artı işaretini bulunduğu yere kadar getirmelisiniz.
  • Sonrasında kalkanın büyülemek için ilk yuvaya kalkanı yerleştirmeniz gerekiyor.
  • Yanındaki yuvaya ise büyülü kitabı yerleştirmelisiniz.

Bu işlemlerden sonra kankanı envantere ekleyerek taşıyabilirsiniz. Kısa süre içerisinde kalkanın adını ve seviyesini görmek için itemi büyülü kalkan bölümüne sürüklemeniz gerekiyor. Daha sonra ise kalkan büyüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son derece pratik olduğu için her oyuncu zorlanmadan yapabilir.

Minecraft oyununda büyüleme işlemleri oldukça önemlidir. Hem defansı artırmak hem de saldırıyı yükseltmek için mutlaka bu oyunda büyü yapmaya önem vermek gerekiyor. Basit ve kolay adımlarla zırh, silah ve kalkan gibi eşyaları çok yüksek standartlar haline getirmek mümkün olmaktadır. Özellikle savunma gücünüzü artırmak için mutlaka bu büyülerden kırılmaz büyüsünü yapabilmeniz gerekiyor.

Emre

Iğdır doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu