Nasıl Yapılır?

Metin2 General Saatleri ve Yerleri – Tam Kılavuz

Metin2’nin adını duymayan kimse yoktur, oyunla ilgisi olsun ya da olmasın. Bu maceralarla dolu, geniş dünyaya adım atanlar için Metin2, yaşamın kendisi, en iyi oyunun tam anlamıdır. Oynanışı, karakterleri, hileleri… Hangi birini anlatalım? Bizce, birkaç ciltlik bir Metin2 ansiklopedisi yazılmalı. Bu ansiklopedinin içinde yer alması gereken ana konulardan biri ise: Metin2 general yerleri ve general saatleri.

Sürgün Mağarası 2. Kat: Ejder’in Eşiği

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, seviyeleri hızla atlayarak Sürgün Mağarası 2. Kat’a ulaşırız. Buradaki Ejder’e giriş yapabilmek için, Sürgün 2. Kat Generali olarak bilinen Boss’tan kıvrık anahtar düşürmeliyiz. Bu durumda aklımıza hemen şu soru gelir: Kıvrık anahtar nereden düşer?

General Nerede Belirir?

Sürgün Mağarası 2. kat haritası önemli olsa da, General’in nereden çıktığını da bilmemiz gerekmekte. Sürgün Mağarası Generali, mağaranın 2. katında belirir, ancak farklı dakikalarda ve farklı yerlerde…

General ile karşılaşma zamanı serverdan servera değişir. Kimi zaman 20 dakikada çıkar, bazen yarım saat alabilir. Burada bahsettiğimiz General 1, General 2 ve General 3. Ejder Odası’nın girişinde bulunan komutan ise 40 dakikada ortaya çıkar.

Metin2 Generalinin İşlevi Nedir?

Peki, neden General’in çıkmasını dört gözle bekleyelim? Metin2 general yerleri neden bizim için bu kadar önemli?

Her Metin2 oyuncusu bunu bilir, ancak yine de hatırlatmak gerekir; General’den değerli eşyalar düşer. Beklediğimiz en önemli itemlerin başında ise kıvrık anahtar yer alır.

Metin2 Kıvrık Anahtar Ne İşe Yarar?

Kıvrık anahtar; Sürgün Mağarası’ndaki Mavi Ejderha Odası’na giriş yapmamızı sağlayan bir anahtardır. Bu anahtar sayesinde kapıyı açıp, ekibimizle birlikte odaya dalar ve Ejderha’ya saldırabiliriz! Eğer General’leri yenerek 3 tane kıvrık anahtar toplarsak, Mavi Ejderha’yı kimse elimizden alamaz!

Sürgün Mağarası General Yerlerinin Kılavuzu

Sürgün Mağarası Generali, Metin2’nin kilit noktalarından biri olduğunu kabul ediyoruz. Bu noktada, Metin2 genel yolunu görmek için resme bakalım ve “General nerede çıkar?” sorusunu daha ayrıntılı bir şekilde ele alalım.

Metin2 Sürgün Mağarası General Yerleri
Metin2 Sürgün Mağarası General Yerleri

Kırmızı ile belirtilen: Komutan’ı, Açık Mavi ile belirtilen: Ejderha Odası’nı, Yeşil ile belirtilen: Giriş / Çıkış Kapısı’nı, Mavi ile belirtilen: General 1’i, Sarı ile belirtilen: General 2’yi, Beyaz ile belirtilen: General 3’ü temsil eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu