Nedir?

Football Manager 24 Fiyat Ne Kadar?

Football Manager, futbol menajerliği oyunları arasında en popüler olanlardan biridir. Her yıl yeni bir sürümüyle piyasaya sürülmektedir. Football Manager 2024 ise 6 Kasım 2023 tarihinde piyasaya sürülmüştür ve serinin en yeni oyunudur.

Özellikle futbol ve oyun severleri bir araya getiren Football Manager 2024 oyununun fiyatı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Football Manager 24 fiyat ne kadar? Sorusuna yanıt arayan kişiler için, oyunun yayınlandığı platforma göre FM 2024 fiyat olarak farklılık göstermektedir.

Football Manager 24 şu platformlarda satışa sunulmaktadır:

  • PC
  • IOS/Android
  • Xbox
  • PlayStation

Footbal Manager 2024 PC Fiyatı

Football Manager 2024 PC fiyatı, satın alınacak olan platforma göre farklılık göstermektedir. Oyun, hem Steam hem de Epic Games platformunda satışa sunulmakta ve kişiler bu platformlardan oyunu satın alıp indirebilmektedir.

Steam’de Football Manager 2024’ün fiyatı, özellikle yakın zaman önce fiyatların dolara çevrilmesi nedeniyle artış göstermiş ve ilk olarak 899 TL’ye satışa sunulan Football Manager 2024, Steam tarafından Türkiye fiyatlandırmasının son bulması ile 59,99 Dolara satın alınabilmektedir.

Güncel kurla FM 24 Steam fiyatı 1,745 TL olmuştur. Epic Games Store’da ise Football Manager 2024’ün güncel fiyatı 1.199 TL’dir. Epic Games Store’da indirimler yapıldığında FM 24 Epic Games fiyatı daha da düşebilmektedir.

Kısacası oyunun PC sürümü için FM 24 fiyat Steam platformunda Epic Games Store’dan daha yüksektir.

Football Manager 2024 Xbox Fiyatı

Xbox konsolu için Football Manager 2024 oyununu satın almak isteyen kişiler, oyunun fiyatını oldukça merak etmektedir. Football Manager 2024 Xbox fiyatı, Xbox Mağazası’nda 1,199 TL’dir. Football Manager 2024, Xbox Mağazası aracılığıyla dijital olarak satın alınabilmektedir.

Football Manager 2024 Playstation Fiyatı

Football Manager 2024 PlayStation platformunda hem PS 4 hem de PS 5 için satın alınabilmekte ve Football Manager 2024 Playstation fiyatı satın alınacak konsola göre farklılık göstermektedir. Oyunun PS 4 fiyatı 1,099 TL olurken, PS 5 fiyatı ise 1,199 TL’dir.

FM 24 Mobil Fiyatı

Football Manager 24 Mobile, 6 Kasım 2023 tarihinde piyasaya sürülmüş ve Netflix üzerinden erişilebilen bir futbol menajerlik oyunudur. FM 24 Mobil fiyatı özellikle bu çok sevilen oyunu mobil cihazına yüklemek ve oynamak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Önceki serilerde oyun ücretli olarak sunulurken, Netflix ortaklığı ile yayınlanan Football Manager 2024 ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Ancak FM 24 Netflix için kişilerin Netflix üyeliğine sahip olması ve oyuna Netflix hesaplarını bağlamaları gerekmektedir.

Oyuncular FM 24 Mobile oyununu Play Store veya AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilmektedir. Oyunu indirip giriş yaptıktan sonra ise kişilerden Netflix hesaplarına giriş yapmaları istenmektedir. Kısacası oyun ücretsiz olsa da kişilerin aylık olarak Netflix üyeliğine ödeme yapması gerekmektedir.

FM 24 Fiyatı Pahalı Mı?

FM 2024’ün fiyatı serinin önceki sürümlerine göre bir miktar artmıştır. FM 2023’ün fiyatı geçen sene 799 TL iken bu yıl 1,199 TL’ye yükselmiştir. FM 2024’ün fiyatındaki bu artış ise oyuncuların tepkisine neden olmuştur.

Bazı oyuncular oyunun fiyatının yüksek olduğunu savunurken bazıları ise fiyatı makul bulmuştur. FM 2024’ün fiyatının genel olarak Türkiye’deki oyun fiyatlarına göre yüksek bir seviyede olduğu düşünülmektedir.

Ancak oyunun kapsamı ve kalitesi göz önüne alındığında, fiyatın makul olduğu da söylenmektedir. Oyun severlerin, FM 2024’ün fiyatını değerlendirirken, oyunun kapsamını ve kalitesini göz önünde bulundurması gerekmektedir. Oyun, serinin en kapsamlı ve gelişmiş sürümü olarak öne çıkmaktadır.

Emre

1995, Samsun doğumluyum. İnternet ve internet siteleri küçük yaşlarımdan beri hep ilgimi çeker. Bu ilgimi Sivri sayesinde hobiye dönüştürdüm. Sivri.org üzerinde içerikler yazarak, bu içerikleri sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemize giriş yapabilirsiniz.