Nasıl Yapılır?

60 Seconds Türkçe Yama

En iyi rol yapma oyunlarından birisi olan 60 Seconds Türkçe yama 60 saniye içinde aile ve kendinizin hayatta kalmanız için çabalamanızın gerektirdiği bir oyundur. Heyecan dolu dakikaların üst üste sıralandığı bu oyunda karakterinizi hayatta tutmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

60 Seconds türkçe yama oyunda bölgede patlamakta olan bir nükleer bomba var ve bu bombanın patlama süresine sadece 60 Saniye geri sayım yapıyor. Bu kısa zaman diliminde aile üyelerinizi bir sığınağa transfer etmeniz ve malzemeleri de mümkün olduğunca sığınağa koymanız gerekmektedir. Yani 60 Saniye çok çok kısa ve oyuncu birden fazla farklı zor seçimlere maruz kalmak zorunda kalacaksınız.

Bu sürede oyuncular için tüm malzemelerini hazırlamalı, oyuncuların da aslında bu unsurları kendi ailelerini kurtarmak için kullanmaları gerekmektedir. Aynı zamanda hayatta kalmalarına yardımcı olacak çeşitli yiyeceklere sahiptir. Bu yiyecekleri doğru bir şekilde kullanarak hayatta kalması gereken kişilerin hayatta kalması sağlanmalıdır.

60 Secons Nasıl Oynanır?

Oyun hem çok zor olup hem de stresli bir oyundur. Burada özellikle çizgilerin çok önemli bir rolü vardır.

Taze ve doğal, basit ana hatlarının tarzı, görsel efekt açısından çok rahat. Ek olarak da oyunun imajının rolü, hikaye değiştikçe gelişmeye devam edecektir. Örnek verecek olursak aç karakterler yavaş yavaş incelirken, oyuncunun da kendi imajı yavaş yavaş anız gibi büyüyecek. Bu ayrıntılardaki değişiklikler oyunun içini değiştirmektedir.

“60 Secons oyununun kullanımı çok kolaydır. Parmağınızı ekranın sol tarafında kaydırarak karakterlerin hareketini kontrol edebilirsiniz.

Aynı zamanda da 60 Secons Türkçe yama sayesinde bir öğenin veya NPC’nin yanında yürüdüğünüz zaman yeşil bir çerçeve görünecektir, öğeyi veya kişiyi toplamak için yeşil çerçeveye tıklayın, daha sonra da sığınak içine gidin, burada hepsini sığınağa koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra karakterlerin eşya taşımak için sınırlı alanı vardır, bundan dolayı oyuncuların bu 60 Saniye içinde birçok kez ileri geri gitmesi gerekir ve oyuncunun da kendi gidiş-dönüş süresi bu 60 Saniye içinde hesaplanır.

Aslında bu durum da oyunun zorluğu açısından harika. Oyuncuların hızlı seçimler yapmasını gerektirir, boşa harcayacak az zaman değil. Bundan dolayı oyunu oynarken dikkatli bir şekilde oynamalı karakterlerin ölmemesi için büyük bir çaba sarf etmelisiniz.

Sitemizden oyunun Türkçe yama yükleme rehberine ulaşabilirsiniz.

60 Seconds (Türkçe Yama) İndir 2023

60 seconds türkçe yama indirmek için ilk olarak güvenli bir site olan sitemizi tercih edebilirsiniz. Genelde piyasada indirme siteleri oyuncuların bilgisayarına virüs gibi etkenler sunduğu için güvenilir bir site tercih edebilirsiniz.

Bağlantıya tıkladıktan sonra 60 Seconds Türkçe Yama da indireceğiniz dosyanın arasına ekledik. Sizde hemen indirin. Bu benzersiz özellik sayesinde kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da veya farklı platformlarda yoksa yine de bu web sitesinden indirebilirsiniz.

Burada yer alan uygulamayı bilgisayarınıza yüklemek açısından aşağıdaki adımları izleyin.

  • Ardından indirdiğiniz dosyayı Winrar ile açın.
  • Akabinde açtığınız dosyanın içindeki 60seconds+doloresdlc-v1.4 isimli uygulamayı çalıştırın.
  • İleri seçeneğine tıklayın.
  • Kurulum ekranı geldiğinde oyununuzun kurulu olduğu dizini seçin ve kabul edin.
  • İşlem bu kadar basit. 60 Seconds Türkçe yama bilgisayarınıza kısa bir süre içerisinde yüklenmiş olacak.

Bu sayede oyunun 60 Second Türkçe yama indirerek kurabilir dilediğiniz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Türkçe yama oyunu anlamanız açısından çok önemli bir özelliktir. Siz de oyun keyfini yaşamak için Türkçe yamayı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu